• pic1
  • pic2
  • pic3
  • pic4
  • pic4
Następne wakacje za 120 dni 
sukcesy uczniów
nasze projekty
nasi partnerzy
41-902 Bytom, ul. Żeromskiego 26, tel/fax: +48 32 2813841, sekretariat@zsgh.bytom.pl


plan lekcji

dziennik

zastępstwa

Informacje techniczne
Serwer      SysInfo
  • CPU: Intel(R) Celeron(R) CPU G3930 @ 2.90GHz
  • RAM: DDR4 4096 MB
  • Dysk twardy: SATA 1024 GB
Połączenie z Internetem
  • SILEMAN 65/65 Mbps, IP: 85.11.80.18

Czas pracy serwera: 8 dni 6 godzin 48 minut 17 sekund

Status komputerów w pracowni 1
StatusHostAdres IP
Nauczyciel192.168.0.100
Komputer1192.168.0.101
Komputer2192.168.0.102
Komputer3192.168.0.103
Komputer4192.168.0.104
Komputer5192.168.0.105
Komputer6192.168.0.106
Komputer7192.168.0.107
Komputer8192.168.0.108
Komputer9192.168.0.109
Komputer10192.168.0.110
Komputer11192.168.0.111
Komputer12192.168.0.112
Komputer13192.168.0.113
Komputer14192.168.0.114
Komputer15192.168.0.115
Komputer16192.168.0.116
Komputer17192.168.0.117
Status komputerów w pracowni 2
StatusHostAdres IP
Nauczyciel192.168.0.200
Komputer1192.168.0.201
Komputer2192.168.0.202
Komputer3192.168.0.203
Komputer4192.168.0.204
Komputer5192.168.0.205
Komputer6192.168.0.206
Komputer7192.168.0.207
Komputer8192.168.0.208
Komputer9192.168.0.209
Komputer10192.168.0.210
Komputer11192.168.0.211
Komputer12192.168.0.212
Komputer13192.168.0.213
Komputer14192.168.0.214
Komputer15192.168.0.215
Komputer16192.168.0.216
Komputer17192.168.0.217
Komputer18192.168.0.218

galeria
office 365
szczęśliwy numerek
na dzień:
23.02.2018
Piątek
english films
gazeta zsgh
hotspot zsgh
translate
sonda zsgh
Czy lubisz zimę?
Tak
Nie
Nie mam zdania

Ilość oddanych głosów: 88
certyfikaty
biuletyn
Adres IP
 Copyright® ZSGH Bytom
 Design by Olin
statystyka Od 1 listopada 2004 stronę odwiedzano 8889228 razy.
Obecnie: 11 gości online